Informace o nákupu

Informace o nákupu

4.1.2016

Šetříme váš čas, pro zajímavé produkty nemusíte nikam jezdit. Stačí poslat objednávku z e-shopu a o vše ostatní se postaráme sami. Porcelánové vázy, umělé květiny, keramické figurky a veškeré křehké zboží umíme zabalit tak, abyste neměli žádné starosti s reklamacemi.

Doprava zdarma

Při objednávce nad 4 000,- Kč bez DPH máte dopravu zdarma. Pokud je objednávka nižší, činí náklady na přepravu zboží 150,- Kč bez DPH. 

Všechno zboží máme skladem

Patříme k e-shopům, které mají vlastní sklady. Zboží, které si objednáváte, expedujeme přímo z našeho velkoskladu v Novém Jičíně. Na naší adrese si zboží můžete také vyzvednout.

Vše vám dodáme do 3 dnů

Rychlost je velmi důležitá. Stojíme si nejenom za dobrou cenou našich výrobků, ale i za rychlé dodání zboží. O svoji objednávku nemusíte mít nejmenší obavy. Postaráme se o to, abyste zboží obdrželi do 3 dnů od jejího objednání.

Zboží vám doručíme bezpečně

Balení zboží věnujeme velkou péči. Dáváme záruku za bezpečné doručení zboží. Křehké věci umíme perfektně zabalit a to díky mnohaletým zkušenostem, balíky zasíláme od roku 1993. Zboží dorazí bezpečně, bez toho, aby se cestou rozbilo.

Zaregistrujte se

Jste-li nový zákazník, nejdříve se u nás zaregistrujte. My provedeme kontrolu vašich údajů a pošleme vám e-mail o schválení registrace. Pak se již můžete přihlásit do velkoobchodního e-shopu. Celý proces trvá maximálně jeden pracovní den.

Přihlaste se

Spojte se s námi

Newsletter